Antras pagal dydį šalies bankas „Swedbank“ nusprendė atsisakyti vienintelio savo valdyto papildomo savanoriško kaupimo (III pakopos) pensijų fondo. Lietuvos bankas neprieštaravo, kad „Swedbank“ valdytą pensijų fondą perimtų konkurentė Lietuvos turto valdymo bendrovė „INVL Asset Management“, pranešė abi įmonės. Sandorį galutinai planuojama užbaigti po trijų mėnesių. Teigiama, kad dėl fondo valdymo perleidimo „Swedbank papildomos pensijos fondo“ ...
" />

„Swedbank“ nebevaldys III pakopos fondų

Antras pagal dydį šalies bankas „Swedbank“ nusprendė atsisakyti vienintelio savo valdyto papildomo savanoriško kaupimo (III pakopos) pensijų fondo.
Lietuvos bankas neprieštaravo, kad „Swedbank“ valdytą pensijų fondą perimtų konkurentė Lietuvos turto valdymo bendrovė „INVL Asset Management“, pranešė abi įmonės.
Sandorį galutinai planuojama užbaigti po trijų mėnesių.
Teigiama, kad dėl fondo valdymo perleidimo „Swedbank papildomos pensijos fondo“ dalyviams nereikia imtis jokių veiksmų. Šis pokytis neturės įtakos fondo vienetų skaičiui bei vertei.
Dalyviai apie fondo valdymo pokyčius gaus asmeninius pranešimus ir turės teisę per tris mėnesius nuo jų išsiuntimo dienos nemokamai pereiti į kitą pasirinktą trečios pakopos pensijų fondą arba nutraukti pensijų kaupimo sutartį ir pabaigti dalyvavimą pensijų fonde.

 

Plačiau: http://www.vz.lt/rinkos/2017/07/25/swedbank-atsisako-dalies-verslo–nebevaldys-iii-pakopos-fondu#ixzz4nvKZ4f64

„Swedbank“ nebevaldys III pakopos fondų
PASIDALINKITE MŪSŲ PUSLAPIU!
Žmonės per mažai rūpinasi savo kaupimu ? Manome, jog taip. Tačiau mūsų svetainė neturi tiek finansinių lėšų, kad reklamuoti save brangiuose portaluose. Pasidalinkite mūsų puslapiu ir prisidėkite prie pensijinio kaupimo vystymo!.
{social-panel}